Zosh8

Сьогодні, 28 серпня 2021 року о 12:00  відбувся онлайн-звіт керівника  Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Лучко О.М.

Звіт пройшов відповідно до Методичних рекомендацій, розроблених для допомоги закладу загальної середньої освіти  у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти.

Ґрунтувався на запропонованих для інституційного аудиту вимогах та критеріях оцінювання якості освітньої діяльності, управлінських процесів у закладі та охоплював освітнє середовище, управлінські процеси, якість педагогічної діяльності, систему оцінювання навчальних досягнень учнів.

Звіт проходив з використанням програми для організації відеоконференцій Zoom. До конференції долучилися всі учасники освітнього процесу: здобувачі освіти, педагогічні працівники, батьки учнів або особи, які їх замінюють;  персонал закладу,  представники громадськості.

Значний акцент було зроблено на документи, які регламентують планування та визначення шляхів удосконалення діяльності закладу.

Під час звіту директор школи поінформувала про розвиток матеріально-технічної бази закладу в 2020-2021 навчальному році та в період підготовки до нового 2021-2022 навчального року, роботу колективу школи для створення в закладі безпечного освітнього середовища, зокрема і в період карантинних обмежень, про заходи щодо забезпечення архітектурної доступності будівель і приміщень школи для маломобільних груп населення, створення комфортних умов для перебування в школі учасників освітнього процесу.

Значна увага приділялася особливостям оцінювання здобувачів освіти, проблемі булінгу в дитячому середовищі, організації харчування та оздоровлення дітей, роботі з учнями, охопленими інклюзивною освітою, інтеграції учасників освітнього процесу в зовнішній освітній та культурний простір, зверненням громадян та дотримання академічної доброчесності.

Доповідь супроводжувалася діаграмами за результатами самооцінювання, включаючи анкетування, проведене з учнями, їхніми батьками та педагогічними працівниками наприкінці навчального року.

Лучко О.М. озвучила проблеми, які є в освітньому середовищі школи, окреслила питання, над якими буде працювати колектив у найближчій перспективі.

За результатами голосування учасників відеоконференції управлінська діяльність директора Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Лучко О.М. визнана задовільною.

Виступ  директора