Охтирська Загальноосвітня школа №8

ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ! (Інформація щодо безпечних укриттів)

День Європи

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.

У цей день проводяться освітні заходи про Європейський Союз, запроваджуються культурні та творчі ініціативи, відбувається вручення відзнак та премій.

18 квітня 2022 року Президент України Володимир Зеленський передав заповнену анкету-опитувальник главі представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасу, зазначивши, що це є одним з етапів до вступу у ЄС для нашої держави.

До Дня Європи з учнями школи були проведені відповідні тематичні заходи.

Діти, зокрема, переглянули інформаційні відеоролики «День Європи», «Мої європейські цінності», «Дітям про Євросоюз», «Європа починається з тебе», «Як влаштований Європейський Союз», вивчали символи Європейського Союзу.

Учні середніх та старших класів спілкувалися щодо історії створення Євросоюзу, кроків щодо вступу України в ЄС, європейські цінності та символіку.

Також школярі переглядали мистецький спадок європейських країн, слухали сучасну популярну музику, в тому числі, й українську, яка стала популярною в усьому світі. Серед таких творів – пісні українських учасників «Євробачення» та українська стрілецька пісня «Ой у лузі червона калина».