Охтирська Загальноосвітня школа №8

ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ! (Інформація щодо безпечних укриттів)

Global Cyber Day

Жовтень – міжнародний місяць кібербезпеки. У всьому світі масово організовують заходи, щоб привернути увагу суспільства до потенційних загроз у мережі, нагадати про кібергігієну, навчити протидії кібербулінгу, а також  поглибити знання користувачів Інтернету з основ цифрової грамотності.

З цією метою учні нашого навчального закладу доєдналися до інтерактивної навчальної сесії в межах глобальної ініціативи мережі фірм KPMG:  Global Cyber Day. Захід сприяв  формуванню навичок та умінь школярів протистояти загрозам цифрового простору та вдало застосовувати його безмежні можливості.

Учні 5-11 класів поглибили знання  про безпечне використання соціальних мереж у воєнний час та захист особистих даних в Інтернеті; заслухали поради щодо безпеки електронної пошти, а також інформацію, котра стосується протидії кібербулінгу, кібератакам та шахрайству; дізналися про результативне користування штучним  інтелектом.

Під час заходу діти отримали рекомендації з питань захисту пристроїв, налаштування конфіденційності.

Школярі засвоїли чіткий алгоритм дій, як відновитися після атаки.

Цікавою та корисною для старшокласників була інформація про те, які є професії в кібербезпеці та як стати професіоналом у цій галузі.