Охтирська Загальноосвітня школа №8

ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ! (Інформація щодо безпечних укриттів)

Crazy Week весняний

Напередодні канікул учні школи отримати чималу порцію позитиву, долучившись до Crazy Week весняний.

У понеділок відбувся День прикольної зачіски. Мільйон заколочок, підв’язочки, сотня косичок, «гребені», «їжачки», квіточки з волосся, веселкові смужечки чи навіть нечесані чубчики – що ще вигадали наші хлопчики й дівчатка? Дещо з їхньої фантазії бачимо на фото.

Crazy Week весняний продовжив вівторок – Запитальний день. Школярі отримали чудовий шанс на кожному уроці протягом 15 хвилин запитувати у вчителів про те, що їх цікавить. Із предмету, який цей учитель викладає, зі світу дитячих особистих захоплень, на філософські теми і не тільки. А решту часу, звісно, за змістом уроку, свої запитання задавали педагоги.

У середу був День дивного подарунка. Вважаєте, що блакитний ґудзик – найкращий подарунок для вашої подружки, бо він одного кольору з її портфелем? А красивий камінчик, знайдений біля двору, чудово прикрасить акваріум вашого однокласника? Думаєте, яскрава наліпка може бути гарним побажанням чи передбаченням для вчителя? А іграшка-кіндер – пречудовий спосіб підняти настрій другові чи подружці? Тоді ви чудово почувалися б на нашому Дні дивного подарунка. Адже цінність подарунка не в його ціні, а в бажанні зробити маленьку приємність тим, хто поряд з нами.

Ще один деньочок – і канікули. І завершення Crazy Week весняного. У четвер пройшов День навиворіт. Цього дня можна було не лише одягти кофтинку задом наперед чи одну шкарпетку червону, а іншу – синю. У цей день ніхто не сварився, якщо зошит учня лежав «догори дригом», і школярики писали в ньому зеленою ручкою та ще й справа наліво. У дітей були чудові власні ідеї щодо Дня навиворіт.

Було цікаво! Позитивом на канікули зарядилися!