Представники ГО «Дівчата» провели для учениць 6-9 класів цікаву та захопливу арттерапевтичну майстерку. Юні майстрині виготовляли аксесуари для власного використання – брелоки, підвіски та інші корисні дрібнички.
Дівчатка отримали задоволення та психоемоційне розвантаження від спілкування одна з одною, корисного дозвілля та результатів своєї творчості.