Літні канікули розпочалися для наших учнів з корисних та цікавих справ – керівники гурткової роботи ОМЦПО-МАН провели для них майстерки та творчі заняття.
Школярі 2-3 класів виготовили гарні літні листівки з використанням вирізних фігурних шаблонів. Учні 5-6 класів долучилися до виготовлення народної етноіграшки-оберега. А підлітки 7-8 класів занурилися в загадковий світ мистецтва оригамі.
Дітворі було чим похвалитися – вони отримали задоволення від процесу створення виробів власноруч, від результату своїх мистецьких старань.
А літо – чудовий час для занять улюбленими справами та творчого зросту.
