Охтирська Загальноосвітня школа №8

ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ! (Інформація щодо безпечних укриттів)

8 Березня – Міжнародний жіночий день

5 березня у нашій школі відбувся святковий концерт, присвячений дню жіноцтва. За доброю традицією, на свято були запрошені всі працівниці нашого закладу. Усі присутні отримали велике задоволення та гарний весняний настрій.
Заряд енергії, вогник у очах подарували цікавими інсценізаціями учні четвертого класу . Маленькі джентльмени вітали зі святом і, як справжні чоловіки, хлопчики зізналися в теплих почуттях усім жінкам. Дівчатка перевтілювались у фотомоделей.
Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували і старші учні. Звучали вірші, розігрувалися інсценування, дарувалися теплі слова привітань.
Гарно прикрашені класні кімнати також створювали святкову атмосферу. Цього дня кожен клас майорів різнобарвними прикрасами: квітами, листівками з побажаннями, тематичними плакатами.

Хлопці 9 класу підготували для дівчаток «Кавову вечірку», на якій ознайомили присутніх із сортами кави, провели дегустацію кавового напою, провели конкурс знавців кави. А за кожною чашкою кави звучали добрі слова на адресу дівчаток.
Учнівське самоврядування нашої школи підготувало весняну фотозону.

4 думки про “8 Березня – Міжнародний жіночий день”

Коментарі закриті.