Охтирська Загальноосвітня школа №8

ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ! (Інформація щодо безпечних укриттів)

16 жовтня – Всесвітній день здорового харчування

 

Здорове, правильне харчування, є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров’я. Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо». Мета Всесвітнього дня здoрoвoгo харчування – залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві. Відзначається Всесвітній день здoрoвoгo харчування щорічно 16 жовтня.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 80 відсотків усіх захворювань пов’язані тією чи іншою мірою з харчуванням, а 40 відсотків з них пов’язані безпосередньо з фактором харчування людини.

Все більше наших сучасників відходять від модних ще зовсім недавно дієт і звертають увагу на здорове харчування. Адже здорове харчування – це не тільки гарне самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але і любов, і повага до себе, це прагнення до здорового та довгого життя.

Існують закони, що регулюють правильне харчування. Саме ним були присвячені уроки здорового харчування, які пройшли сьогодні в Охтирській ЗОШ № 8. Учні говорили про збалансоване харчування, користь вітамінів та мікроелементів, проблеми надлишкової ваги, дотримання режиму дня та режиму харчування, складали «тарілку здорового харчування», створювали й розгадували кросворди, відгадували пантоміми та загадки, виготовляли газети та пам’ятки.

Проведені заходи сприяли формуванню культури харчування та правильних харчових звичок школярів. Кожен учень зробив для себе висновок: правильне харчування – запорука здорового життя.

Поради щодо здорового харчування можна отримати на сайті Центру громадського здоров’я МОЗ України за посиланням https://www.phc.org.ua/news/16-zhovtnya-vsesvitniy-den-zdorovogo-kharchuvannya-0 та https://www.phc.org.ua/news/29-travnya-vsesvitniy-den-zdorovogo-travlennya і https://www.phc.org.ua/news/kharchuvannya-ta-imunna-sistema-scho-varto-znati .