Охтирська Загальноосвітня школа №8

ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ! (інформація щодо безпечних укриттів)

Місячник екологічної просвіти та природоохоронних справ

Квітень – місяць, наповнений екологічними знаннями і справами. Цього місяця відзначають:

1 квітня – Міжнародний День птахів (День зустрічі птахів),

15 квітня – День екологічних знань,

19 квітня – День навколишнього середовища в Україні,

22 квітня – Міжнародний день Матері-Землі, Всесвітній день селфі Землі,

24 квітня – Всесвітній день захисту лабораторних тварин,

26 квітня – Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу.

Тож і шкільне життя протягом місяця було насичене чималою кількістю справ, присвячених довкіллю та його охороні.

Продовжили свій плин екологічний марафон «Здай батарейку – врятуй планету!» та акція «Кришечки, здавайтесь!» (за місяць було зібрано і здано 7 л використаних батарейок на утилізацію та 40 л пластикових кришечок на переробку).

Традиційно відбулася «Зелена толока», під час якої проведено весняні роботи з упорядкування шкільної та пришкільної території. Проведено обрізку дерев та кущів. Оновлено квітники та їх оформлення, висаджено кущі лаванди.

У класних родинах пройшли просвітницькі заходи.

У 1-4 класах були проведені: бесіда «Бережімо природу разом!», «Я охороняю природу», «Час, проведений на природі», природничі розвідки «Чи бувають рідкісні рослини?», «Першоцвіти», «7 природних чудес Сумщини», ранкові зустрічі «Бережи планету – це наш дім», «Зробимо наш дім чистим», віртуальну подорож «Що приховує довкілля?», екологічну гра-квест «Світ у твоїх руках», інтерактивна  вправа «Люби свою Землю!».

Для учнів 5-11 класів пройшли: екологічне інтернет-дослідження «Ліси – легені планети», «Людина і довкілля протягом історії», «Екосистеми: різноманітність екосистем біосфери, зв’язки в екосистемах», бесіда «Людина як частина природи», обговорення «Екологічні проблеми рідного краю», «Вплив воєнних дій та терористичних актів на навколишнє середовище», «Домашня екологія», перегляд та обговорення презентацій «Забруднення навколишнього середовища і здоров’я», «Вплив забруднення ґрунтів на здоров’я», «Питна вода і здоров’я». старші школярі взяли участь у створенні пам’ятки «Порадник для турботливого та ощадливого господаря житла».

А з 21 по 25 квітня в рамках місячника екологічних знань в школі проходив Тиждень знань про природу та екологію «Бережи планету – це наш спільний дім!».

Протягом місяця школярі не лише досліджували екологічні проблеми місцевого та світового значення, дізнавалися про негативний вплив відходів для довкілля, а й пропонували шляхи подолання екологічних проблем рідного міста, показали власний приклад піклування про довкілля.

Бути екологічно свідомим – значить жити з думкою про власне майбутнє.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *