Охтирська Загальноосвітня школа №8

ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ! (Інформація щодо безпечних укриттів)

Слово Кобзаря

9 березня – особлива дата для українців: день народження Тараса Григоровича Шевченка – українського поета, письменника, художника, графіка, громадського діяча, філософа, політика, фольклориста. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем, духовним батьком нашого народу, українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.

Минуло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне його слово і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань та настанов, які для українців стали закликом до дії.

До цього дня в школі пройшло чимало заходів, приурочених народженню Великого Кобзаря.

Учні та вчителі взяли участь в інформуванні «9 березня – 210 років від Дня народження Тараса Шевченка», літературній хвилинці «Цікаво про Т. Шевченка», літературних світлицях «З Кобзарем у серці», «Сторінка письменника. Тарас Шевченко. «Реве та стогне Дніпр широкий», колі спілкування «Краса Шевченківського слова», ігровім занятті «Граємо з Лего. Доповни рядки Т.Г. Шевченка», мистецькій майстерні «Ілюструємо вірші Т.Г. Шевченка», читацькій студії «Робота з дитячою книгою. Тарас Шевченко. Кобзар», вікторині «Невідомий відомий Тарас Шевченко»

.

Тематична експозиція в фоє школи додала урочистості шкільним Шевченківським дням.