Охтирська Загальноосвітня школа №8

ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ! (Інформація щодо безпечних укриттів)

Кольори єдності

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

З метою формування в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, національної свідомості, патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в Google Класах педагогом-організатором з учнями 1-5 класів був проведений челендж «Долонька гідності». Під час челенджу школярі спочатку переглядали пізнавальне відео про День Соборності України, а потім робили аплікації долоньок з кольорами-символами України.

Учні школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в нашій країні.

Будуємо майбутнє разом!