Охтирська Загальноосвітня школа №8

ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ! (Інформація щодо безпечних укриттів)

Зустріч з марафонцем

04 жовтня 2021 року в рамках олімпійських тижнів учні 10 та 11 класів зустрілися з колишнім випускником школи, а нині – заступником начальника відділу фінансового аудиту Управління внутрішнього аудиту Адміністрації Державної прикордонної служби України Зюманом Сергієм Анатолійовичем.

Гість пригадав свої шкільні та студентські роки, поділився особливостями військової служби, власними життєвими кредо.

Значну частину розповіді Зюман С. присвятив своєму захопленню бігом – від перших кроків до нинішніх досягнень. І пишатися справді є чим, адже Сергій Анатолійович – бігун на довгі дистанції, який має в своєму активі чимало перемог. Він неодноразово здолав марафонську дистанцію, дистанцію 50 км. Йому підкорилися й ультрамарафони – 100 км та 201 км.

Бере участь у забігах у вільний від роботи час, переважно на вихідних. Показував свою спортивну майстерність та результати в рідному Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Борисполі, інших містах. Змагався у складі збірної України на Чемпіонаті світу з бігу.

Сергій Анатолійович говорить, що Україна – бігова країна. Але головне – не просто піддатися трендовому виду спорту, а віддаватися йому з думкою про власне здоровʼя, силу і красу.

Розповідь Зюмана С.А. супроводжувалася фото та відео із забігів. Бажаємо побігайцю легких ніг та попутного вітру.

1 думки про “Зустріч з марафонцем”

Коментарі закриті.