Охтирська Загальноосвітня школа №8

ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ! (Інформація щодо безпечних укриттів)

День доброти

Життя дано на добрі справи – говорить народна мудрість, а для того, щоб люди не забували про таку рису, як доброта – є, принаймні, 13 листопада. Саме в цей день багато хто відзначає неофіційне свято – Всесвітній день спонтанного прояву доброти.
У 3 класі була проведена виховна година до цього дня.

Від щирого серця кожен дарував доброту.  Діти готували прислів’я приказки, розповідали вірші про добро. Але найскладніше було розповісти про свої особисті добрі справи.

Учні розповідали, які добрі справи вони зробили, кому допомагали, сказали добрі слова рідним, друзям, підтримали тих, кому це потрібно. Але слова не принесуть ніякої користі, якщо добрі діла не втілювати в життя, якщо гарні слова залишаться лише словами. Учні 3 класу починають свій день з приємних справ. Це допомога рідним, догляд за домашніми улюбленцями та за тваринками, які залишились без господарів, догляд за квітами, збір пластикових кришок. Також учні разом з батьками беруть участь у шкільних заходах. І учні знають, кожна людина може і повинна в собі зрощувати добро. Добра багато не буває! Тож давайте творити ДОБРО!