Охтирська Загальноосвітня школа №8

ЦЕ ВРЯТУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ! (Інформація щодо безпечних укриттів)

Активна молодь заради майбутнього

17-19 вересня 2021 року в місті Охтирка відбувся базовий тренінг державної програми «Молодіжний працівник». Одним із його учасників та співорганізаторів був учитель математики та інформатики Владислав Мірошніченко, який займається питаннями молодіжної політики з 2018 року, є членом Молодіжної ради при Охтирській міській раді, Сумської обласної молодіжної ради.

Учасникам тренінгу було запропоновано адаптивну програму, що складалася із окремих модулів: «Молодіжна політика», «Підходи Ради Європи до питань молоді», «Участь молоді», «Компетенції молодіжного працівника». Невимушена атмосфера живого спілкування із тренерами Оксаною Мальченко та Діаною Дубинською сприяла кращому та швидшому засвоєнню навчально-практичного матеріалу. Цікавість підігрівалася наявністю в колективі дійсно зацікавлених у питаннях молоді людей, серед яких – педагоги-організатори, вчителі, представники молодіжних громадських організацій тощо.

По завершенню тренінгу учасники отримали сертифікат державного зразка. Цей документ дасть можливість продовжити навчання у сфері молодіжної політики, а також стане визначальним у відборі кандидатів на відповідні посади у різних органах та організаціях.