Охтирська Загальноосвітня школа №8

ПРОБНЕ ЗНО-2022

              Пробне ЗНО допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування, особливостями роботи з бланками відповідей, структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.

             Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме протягом 5-22 січня  на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

              Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня. А з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

              Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня – з інших навчальних предметів.

               Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

              Актуальну інформацію про особливості реєстрації та проведення Пробного ЗНО читайте на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

ОСНОВНА СЕСІЯ  ЗНО-2022

            Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

              Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Ознайомитися із особливостями проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти, можна за посиланням. 

До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

фізика 23 травня
хімія 26 травня
українська мова, українська мова і література 31 травня
математика, математика (завдання рівня стандарту) 3 червня
іспанська мова, німецька мова, французька мови 6 червня
англійська мова 7 червня
історія України 10 червня
географія 14 червня
біологія 17 червня

            Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

Детальніше з інформацією щодо проведення ЗНО можна ознайомитися на  сайті  Українського центру оцінювання якості освіти.

            Увага! Внесено зміни до порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання

 

ВСТУП-2022. Умови прийому до закладів вищої освіти.

Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році  зареєстровано у Міністерстві юстиції (Наказ Міністерства освіти і науки України №1098 від 13.10.2021 р) та найближчим часом набудуть чинності.  Докладніше про  вступну кампанію 2022 року за посиланням